Enlaces de igualdade nos centros da Universidade de Vigo

 

Campus de Vigo (cidade)

  • Escola de Enxeñaría Industrial► Non ten nomeado Enlace de igualdade
  • Eu de Estudos Empresariais► Araceli González Crespán ⇒ sb2eueev@uvigo.es

Centros adscritos

  • EU de Enfermaría (Meixoeiro)► Teresa Álvarez Rodríguez ⇒ teresa.alvarez.rodriguez@sergas.es
  • EU de Enferamaría (Povisa) ► Esperanza María Giráldez Miranda ⇒ mgiraldez@povisa.es
  • EU DE Maxisterio "Maria Sedes Sapientiae" ► José Luis Saa Guimeráns ⇒ jlsaa@ceu.es
  • Escuela de Negocios Afundación ► Carmen Sanmartín Campos ⇒ csanmartin@escueladenegociosafundacion.com

Campus de Vigo (Lagoas, Marcosende)

  • ETS de Enxeñaría de Minas ► Teresa Rivas Brea ⇒ trivas@uvigo.es
  • Escola de Enxeñaría de Telecomunicación ► Soledad Torres Guijarro ⇒ marisol@gts.uvigo.es
  • Escola de Enxeñaría Industrial ► Non ten nomeado Enlace de igualdade
  • Facultade de Bioloxía ► Mercedes Gallardo Medina ⇒ medina@uvigo.es
  • Facultade de Ciencias do Mar ► Mª Paz Alonso Veloso ⇒ mpalonso@uvigo.es
  • Facultade de Química ► Alejandro Fernández Novoa ⇒ afnovoa@uvigo.es
  • Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais ► Rocío Rodríguez Daponte ⇒ rocio@uvigo.es
  • Facultade de Ciencias Xurídicas e do Traballo ► Almudena Bergareche Gros ⇒ almuberga@uvigo.es
  • Facultade de Filoloxía e Tradución ► María Isabel del Pozo Triviño ⇒ fft.internacional@uvigo.es

Campus de Ourense

  • Escola Superior de Enxeñaría Informática ► Arturo José Méndez Penín ⇒ mrarthur@uvigo.es
  • Facultade de Ciencias ► Julia Carballo Rodríguez ⇒ carballo@uvigo.es
  • Facultade de Ciencias da Educación ► María del Carmen Ricoy Lorenzo ⇒ cricoy@uvigo.es
  • Facultade de Ciencias de Empresariais e Turismo ► Elena Rivó López ⇒ rivo@uvigo.es
  • Facultade de Dereito ► Marta Fernández Prieto ⇒ sdefdo@uvigo.es
  • Facultade de Historia ► Susana Reboreda Morillo ⇒ rmorillo@uvigo.es
  • Escola de Enxeñaría Aeronáutica e do Espazo ► Arno Formella ⇒ formella@uvigo.es

Centro adscrito

  • Escola Universitaria de Enfermaría ► Estrella Portela Atrio ⇒ estrella.portela.atrio@sergas.es

Campus de Pontevedra

  • Escola de Enxeñaría Forestal ► Ángeles Cancela Carral ⇒ subdireforestales@uvigo.es
  • Facultade de Fisioterapia ► Lourdes Maceiras G ⇒ lurdesmg@uvigo.es
  • Facultade de Belas Artes ► Susana Cendán Caaveiro ⇒ scendan@uvigo.es
  • Facultade de Ciencias da Educación e do Deporte ► María de los Ángeles Fernández Villarino ⇒ marianfv@uvigo.es
  • Facultade de Ciencias Sociais e da Comunicación ► Beatriz Legerén Lago ⇒ secretariacsc@uvigo.es

Centros adscritos

  • Escola Universitaria de Enfermaría ► María Dora Romero Insua ⇒ dora_insua@yahoo.es
  • Centro Universitario da Defensa (Marín) ► Santiago Urréjola Madriñán ⇒ urrejola@cud.uvigo.es

 

 

Reitoría | Campus Universitario | C.P. 36.310 Vigo (Pontevedra) | España | Tlf: +34 986 812 000 | informacion@uvigo.es            Accesibilidade | Mapa web | Aviso Legal